وبلاگ

بهترین آمپرمترهای هیوکی در سال 2022 را بشناسید

بهترین آمپرمترهای هیوکی

آمپرمتر یکی از کاربردی ترین تجهیزات اندازه گیری در حوزه برق و الکترونیک می باشد. این ابزار در مدل های مختلف و توسط برندهای گوناگون تولید و به بازار عرضه شده است. اگر به دنبال خرید بهترین آمپرمتر بازار هستید، می بایست برندهای معتبر و خوشنام و آوازه را بشناسید. از جمله این برندها می توان به هیوکی اشاره کرد که در این بخش به بررسی بهترین آمپرمترهای آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

معرفی بهترین آمپرمترهای هیوکی

خرید آمپرمتر هیوکی برای افرادی که در حوزه برق و الکترونیک فعالیت دارند و به دنبال یک ابزار کاربردی و در عین حال باکیفیت هستند، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. برند هیوکی از زمان شروع فعالیت خود تا به امروز، آمپرمترهای زیادی را روانه بازار کرده که در ادامه بهترین ها را معرفی می کنیم.

آمپرمتر مدل 20-3288 هیوکی

آمپرمتر مدل 20-3288 هیوکی یکی از بهترین آمپرمترهای هیوکی موجود در بازار بوده که که توانایی اندازه گیری ولتاژهای بالا را نیز دارد. این ابزار بسیار خوش دست و راحت طراحی شده و نتایج اندازه گیری را از طریق یک نمایشگر LCD بصورت کاملا خوانا به کاربر نمایش می دهد. کیفیت ساخت این محصول فوق العاده بوده و از طول عمر بالایی برخوردار می باشد.

آمپرمتر مدل 3280-10F هیوکی

آمپرمتر مدل 3280-10F هیوکی یک انتخاب عالیست برای کسانی که دائما با جریان متناوب سروکار دارند. این آمپرمتر می تواند جریان عبوری متناوب از یک سیم را بدون نیاز به بریدن و بدون استفاده از پراب اندازه گیری کند. طراحی انبری این ابزار استفاده از آن را آسان کرده و به لطف ابعاد جمع و جوری که دارد حمل و نقل آن به آسانی امکان پذیر است.

آمپرمتر هیوکی HIOKI CM3281

خرید آمپرمتر هیوکی HIOKI CM3281 را به افرادی توصیه می کنیم که به دنبال یک ابزار حرفه ای برای اندازه گیری میزان جریان الکتریکی و ولتاژ می باشند. از جمله بهترین آمپرمترهای هیوکی که به قابلیت True RMS مجهز بوده و برای استفاده در انواع صنایع و مشاغل مناسب می باشد.

آمپرمتر هیوکی مدل HIOKI CM3289

تکنیسین ها و مهندسین حرفه ای همواره به دنبال یک ابزار دقیق و ایمن برای اندازه گیری جریان می باشند. آمپرمتر هیوکی مدل HIOKI CM3289 می تواند بهترین انتخاب باشد چراکه این ابزار نیز همچون مدل قبلی از قابلیت True RMS برخوردار بوده و می تواند جریان برق متناوب و مستقیم را به راحتی اندازه گیری کند. نتایج ارزیابی از طریق نمایشگر LCD تعبیه شده بر روی بدنه دستگاه نمایش داده خواهند شد.